0 آیتم هاتومان

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

چگونه می‌توانم نشانی IP دستگاه کپی زیراکس را پیدا کنم؟

چگونه می‌توانید نشانی IP دستگاه کپی زیراکس را پیدا کنید. این روش‌ها بسته به مدل و نوع دستگاه زیراکس شما ممکن است متفاوت باشند، اما در بیشتر موارد می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

صفحه تنظیمات دستگاه: برخی دستگاه‌های زیراکس نشانگر نشانی IP خود را در صفحه تنظیمات دستگاه نمایش می‌دهند. برای دسترسی به این صفحه، به پنل کنترل دستگاه بروید و به تنظیمات دستگاه دسترسی پیدا کنید. در بخش شبکه یا شبکه و اتصال، ممکن است بتوانید نشانی IP دستگاه را پیدا کنید. به عنوان مثال، ممکن است در بخش “اطلاعات شبکه” یا “تنظیمات IP” یا “شبکه بی‌سیم” نشانی IP را مشاهده کنید.

صفحه شبکه دستگاه: در برخی دستگاه‌های زیراکس، می‌توانید از طریق صفحه شبکه دستگاه نشانی IP را پیدا کنید. برای دسترسی به این صفحه، از پنل کنترل دستگاه یا صفحه نمایش لمسی، به تنظیمات شبکه بروید. در اینجا، ممکن است بتوانید نشانی IP دستگاه را در بخش “شبکه”، “اتصال شبکه” یا “تنظیمات TCP/IP” مشاهده کنید.

استفاده از دستورات دستی: یک راه دیگر برای پیدا کردن نشانی IP دستگاه، استفاده از دستورات دستی است. اگر دستگاه شما دارای صفحه نمایش است، به تنظیمات دستگاه بروید و بخش “شبکه” را پیدا کنید. در آنجا، ممکن است یک گزینه به نام “نشانی IP” یا “اطلاعات شبکه” وجود داشته باشد که شامل نشانی IP دستگاه است. در صورت استفاده از کیبورد، می‌توانید از دستورات مربوط به دستگاه خود برای نمایش نشانی IP استفاده کنید. به عنوان مثال، می‌توانید دستور “من”، “IP”، “شبکه” یا “اتصال” را در صفحه نمایش وارد کنید و نشانی IP را در پاسخ دریافتی مشاهده کنید.

در صورت عدم موفقیت در پیدا کردن نشانی IP با استفاده از روش‌های فوق، بهتر است به راهنمای کاربری دستگاهمتاسفانه به دلیل محدودیت‌های فنی، من قادر به ارائه راهنمایی برای تنظیمات دستگاه‌های خاص نمی‌باشم. پیشنهاد می‌کنم که به دفترچه راهنمای کاربری دستگاه کپی زیراکس خود مراجعه کنید. در آنجا شرح دقیقی از مراحل برای تغییر تنظیمات جهت کاغذ و سایر تنظیمات دستگاه خواهید یافت. همچنین، می‌توانید با تماس با پشتیبانی فنی زیراکس یا مراجعه به وبسایت رسمی آنها، راهنمایی دقیق‌تری دریافت کنید.

محرمی امیر

نوشته شده توسط

اگر سوالی دارید در خدمتیم