چرا جوهر کارتریج زود تموم میشه؟

چرا جوهر کارتریج من خیلی سریع تمام می شود؟

جوهر کارتریج

 

 

کارتریج استارتر

زمانی که محصولی را خریداری می کنید و جوهر کارتریج  را برای اولین بار نصب می نمایید،  از جوهر استارتر/ پشتیبانی شده که به همراه محصول ارائه می شود استفاده می کنید. اگر از کارتریج استارتر استفاده نکرده اید و از کارتریج جوهر جدیدی که به صورت جداگانه به فروش می رسد استفاده کرده باشید، ممکن است متوجه شوید که جوهر کارتریج خیلی سریع تمام می شود و نیاز به تعمیردستگاه کپی پیدا می کنید.

این موضوع بدین خاطر است که اولین باری که کارتریج بر روی دستگاه نصب می شود از جوهر اضافی برای پر کردن لوله های تحویل جوهر کارتریج استفاده می کند هر چند این فرایند یک بار انجام می شود و دستگاه را قادر می سازد پرینت با کیفیتی در اختیار کاربر قرار دهد. جوهر استارتر حجم بیشتری نسبت به کارتریج هایی دارد که به صورت جداگانه به فروش می رسد.

بعد از این نصب و راه اندازی اولیه، کارتریج تعویض شده تعداد خاصی از صفحات را چاپ خواهد کرد.

اگر احساس می کنید جوهر کارتریج شما بعد از تعویض کارتریج خیلی سریع به پایان می رسد. شاید بدین خاطر باشد که به طور مکرر اسناد زیادی را چاپ می کنید. مصرف جوهر بر اساس تراکم چاپ متغیر خواهد بود. زمانی که سندی را با تراکم بالایی از پس زمینه موجود در آن چاپ می کنید، مقدار زیادی جوهر استفاده خواهد شد. همچنین تمیزگر خودکار سر پرینت به صورت دوره ای از مقادیر اندکی از جوهر برای تمیز کردن خود استفاده می کند.

براي تميز كردن داخل پرينتر از دستگاههاي دمنده هوا (blower) استفاده نكنيد. پودر موجود در داخل پرينتر ممكن است جلوي شيشه ليزر لايه نازكي از گرد پودر ايجاد كند و تصوير چاپ شده را غير شفاف كند. همچنين از جارو برقي استفاده نكنيد چون تونرهاي ريخته شده در پرينتر توسط جارو جذب نمي‏شود و از جارو به هوا پراكنده مي‏شود . بهتر است در حالي كه پرينتر خاموش است (و كابل برق را نيز كشيده‏ ايد). از يك پارچه مرطوب كه آب آن به طور كامل گرفته شده است براي تميز كردن داخل پرينتر استفاده كنيد.

محصولات چاپگر داری گارانتی اصالت هستندتا شما بتوانید با خیال اسوده از محصولات ما استفاده کنید.راه های ارتباطی با مجموعه ما برای ارائه خدمات و تعمیر دستگاه کپی ودرصورت کافی نبودن اطلاات برای مشکلات با شماره های زیرباما در تماس باشید:

مدیریت:09141780935

خدمات:09359149079

پشتیبانی:09118455850

محرمی دوه بیونی امیر

نوشته شده توسط

اگر سوالی دارید در خدمتیم
X
Welcome to Our Website
Welcome to WPBot