0 آیتم هاتومان

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

پرینت گرفتن با دستگاه کپی توشیبا

دستگاه‌های کپی توشیبا معمولاً از قابلیت چاپ نیز برخوردار هستند. بنابراین می‌توانید از دستگاه کپی توشیبا برای پرینت گرفتن نیز استفاده کنید. در اینجا چند مرحله برای پرینت گرفتن با دستگاه کپی توشیبا را برای شما توضیح می‌دهم:

قرار دادن سند: قبل از پرینت گرفتن، سند (مانند ورقه‌های کاغذ، عکس و غیره) را در سینی آورده و محل مناسب روی دستگاه کپی قرار دهید.

تنظیمات پرینت: در دستگاه کپی توشیبا معمولاً یک صفحه نمایش و یا پنل کنترل وجود دارد. از طریق این صفحه نمایش یا پنل کنترل، تنظیمات پرینت را انجام دهید. ممکن است بتوانید تعداد نسخه، اندازه کاغذ، رزولوشن و سایر تنظیمات مربوطه را تغییر دهید.

انتخاب گزینه پرینت: پس از تنظیمات مورد نظر، پرینت گرفتن را آغاز کنید. در برخی از دستگاه‌های کپی توشیبا، می‌توانید گزینه “پرینت” را انتخاب کنید یا دکمه‌ای را که با علامت پرینت مشخص شده است، فشار دهید.

انتظار برای خروجی: حالا دستگاه کپی شروع به پرینت گرفتن سند خواهد کرد. صبر کنید تا خروجی پرینت از دستگاه عرضه شود.

لطفاً توجه داشته باشید که روش دقیق پرینت گرفتن ممکن است بسته به مدل و نسخه دستگاه کپی توشیبا متفاوت باشد. برای اطلاعات دقیق‌تر و راهنمایی مفصل، به دفترچه راهنمای دستگاه کپی توشیبا مراجعه کنید یا با پشتیبانی مشتریان توشیبا تماس بگیرید.

چگونه اندازه کاغذ را در دستگاه کپی توشیبا تغییر دهم؟

در زیر راهنمایی‌هایی برای تغییر اندازه کاغذ در دستگاه کپی توشیبا را برای شما آورده‌ام:

دسترسی به تنظیمات: در دستگاه کپی توشیبا، به دنبال دکمه‌هایی می‌گردید که با عنوان “تنظیمات”، “تنظیمات کاغذ” یا “کنترل پنل” مشخص شده‌اند. اغلب این دکمه‌ها در قسمت جلوی دستگاه یا روی صفحه نمایش قرار دارند.

انتخاب اندازه کاغذ: پس از دسترسی به تنظیمات دستگاه، به دنبال گزینه‌ای با عنوان “اندازه کاغذ”، “سایز کاغذ” یا مشابه آن بگردید. با استفاده از دکمه‌های جهت‌دهی یا لمس نقاط مربوطه روی صفحه نمایش، اندازه مورد نظر را انتخاب کنید. معمولاً می‌توانید بین اندازه‌های مختلفی از جمله A4، A3، Letter، Legal و… انتخاب کنید.

تأیید تنظیمات: پس از انتخاب اندازه کاغذ، دکمه‌ای مانند “تأیید”، “OK” یا “تغییر” را برای تأیید تنظیمات فشار دهید. در صورتی که صفحه نمایش لمسی دارید، می‌توانید مستقیماً روی اندازه کاغذ مورد نظر تپ کنید.

آماده برای کپی: حالا که اندازه کاغذ تغییر کرده است، می‌توانید سند مورد نظر خود را قرار داده و عملیات کپی را انجام دهید. دستگاه کپی توشیبا با تنظیمات جدید شما، به اندازه کاغذ جدید کپی خواهد گرفت.

روش تغییر اندازه کاغذ در دستگاه‌های توشیبا متفاوت است؟

بله، روش تغییر اندازه کاغذ در دستگاه‌های توشیبا ممکن است بین مدل‌ها و نسخه‌های مختلف متفاوت باشد. هر مدل دستگاه کپی توشیبا می‌تواند دارای رابط کاربری و تنظیمات مختلفی باشد که در مورد تغییر اندازه کاغذ تأثیر دارد.

به عنوان مثال، بعضی دستگاه‌های توشیبا ممکن است دارای دکمه‌های مستقیم برای انتخاب اندازه کاغذ باشند که بر روی کنترل پنل قرار دارند. در صورت استفاده از یک صفحه نمایش لمسی، ممکن است بتوانید اندازه کاغذ را با لمس مستقیم روی صفحه تغییر دهید.

بهترین راه برای مشخص کردن روش تغییر اندازه کاغذ در دستگاه کپی توشیبا خاص شما، مطالعه دفترچه راهنمای دستگاه است. این دفترچه راهنما شامل مراحل مشروح و تصویری برای تغییر اندازه کاغذ و نیز توضیحات دقیق در مورد تنظیمات مربوطه است. در صورتی که دفترچه راهنما را در دسترس ندارید، می‌توانید با پشتیبانی مشتریان توشیبا تماس بگیرید تا راهنمایی لازم را دریافت کنید.

پس از تنظیم درست اندازه کاغذ، می‌توانید با اطمینان از دستگاه کپی توشیبا خود برای انجام کپی یا پرینت استفاده کنید.

محرمی امیر

نوشته شده توسط

اگر سوالی دارید در خدمتیم