مشخصات و قیمت دستگاه کپی زیراکس رنگی

دستگاه های کپی را میتوان یکی از پر استفاده ترین ماشین های اداری دانست. کارایی این تجهیزات به قدری بالاست که نبود آن ها در اداره و شرکت ها میتواند دردسرهای فراوانی را به همراه داشته باشد. از این رو بسیاری از افراد تمایل به خرید دستگاه فتوکپی برای شرکت، اداره، انتشارات و … دارند. این دستگاه ها متناسب با نوع نیاز کاربران و هدف آن ها از انجام کپی، به انواع مختلف تقسیم میشوند و در سری های مختلفی جای میگیرند.

تنوع و تعدد ماشین های کپی ، انتخاب و خرید آن ها را برای هر کاربری به امری دشوار بدل ساخته است. از این رو بهره مندی از مشاوره های فروش و یا مطالعه ی راهنمای خرید دستگاه کپی اهمیت بسیاری در یک خرید موفق دارد. در همین خصوص مقاله ی پیش رو را به بررسی نکات کلیدی در خرید کپی اختصاص دادیم و مطالعه ی آن را به متقاضیان خرید این تجهیزات پیشنهاد میکنیم.

 بررسی نکات مهم در خرید دستگاه کپی زیراکس

بررسی قیمت دستگاه کپی

بدون شک یکی از مهم ترین نکاتی که خریداران دستگاه کپی ، به هنگام خرید دستگاه مورد نظرشان آن را مد نظر قرار میدهند، قیمت فتوکپی است. عوامل متعددی در بالا یا پایین آمدن قیمت دستگاه تاثیر گذارند. گاهی ممکن است آپشن هایی که به بالا بردن قیمت این تجهیزات منجر میشود، اصلا مورد استفاده ی کاربر و مجموعه ی مربوطه نباشد. از این رو توصیه میشود به هنگام خرید دستگاه کپی از امکانات مختلف دستگاه اطلاع لازم را کسب نمایید.

فتوکپی لیزری یا جوهر افشان

دستگاه های کپی به طور کلی در دو دسته ی لیزری و جوهر افشان جای میگیرند. هر کدام از این تجهیزات عملکرد و ساز و کار جداگانه ای دارند. تجهیزات لیزری قدرت و کیفیت بالا تری در چاپ و کپی اسناد، مدارک و به طور کلی متون دارند. این در حالی ست که فتوکپی های جوهرافشان در فتوکپی تصاویر، اشکال و متون گرافیکی عملکرد بسیار بهتری از خود به نمایش میگذارند. قبل از خرید دستگاه برای آشنایی با قطعات دستگاه کپی می توانید این مطلب را بخوانید.

فتوکپی رنگی یا سیاه و سفید

از دیگر نکات کلید به هنگام خرید دستگاه کپی که توجه به آن ضرورت بسیاری دارد، رنگی یا سیاه و سفید بودن فتوکپی ها است. اگر شما میخواهید سندهایتان را بصورت تک رنگ (یعنی سیاه و سفید) چاپ و کپی کنید، توصیه میشود یک فتوکپی تک رنگ خریداری کنید که قیمت پایین تری هم دارد. در غیر این صورت میتوانید از مدل های رنگی خریداری نمایید.

آیا دستگاه کپی زیراکس گزینه ی خوبی است ؟

پس از اطلاع از نکات کلیدی در خرید دستگاه کپی ، لازم است به برند تولید کننده ی فتوکپی نیز توجه کنیم. در این خصوص میتوان به دستگاه های کپی زیراکس اشاره نمود. کمپانی زیراکس یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین شرکت های تولید کننده ی ماشین های اداری است و در تمام سال های فعالیت خود، عملکرد فوق العاده ای به نمایش گذاشته است.

ماشین های کپی زیراکس به انواع مختلفی تقسیم میشوند و در سری های متعددی میتوان به بررسی آن ها پرداخت. کیفیت به کار رفته در ساخت اجزای مکانیکی و سخت افزاری این تجهیزات از آن ها فتوکپی هایی با عمر مفید بالا سخته است که میتواند پاسخگوی نیازهای مختلف کاربران باشد. مطلب نگهداری از دستگاه فتوکپی زیراکس را مطالعه کنید.

نمایندگی فتوکپی زیراکس

نمایندگی فتوکپی زیراکس با هدف ارائه ی جامع سرویس ها و خدمات فروش و پشتیبانی از سال ها قبل شروع به کار کرده است. همانطور که میدانید تجهیزات اداری زیراکس نیز علی رغم کیفیت بالایی که دارند، ممکن است در طول فعالیت خود، با مشکلات متعددی در حوزه های مختلف روبرو شوند. رسیدگی به انواع این اختلالات نیازمند دانش و تجربه ی بسیار بالایی ست که خوشبختانه متخصصان حاضر در نمایندگی فتوکپی Xerox، به خوبی از آن بهره برده اند.

به طور کلی ویژگی های بسیاری سبب شده نمایندگی زیراکس ، از سایر مراکز مشابه موفق تر عمل کند. یکی از این ویژگی ها برخورداری از آرشیو جامعی از قطعات داخلی و جانبی انواع ماشین های کپی زیراکس است. ارائه ی ضمانت نامه ی معتبر تعمیرات زیراکس نیز از دیگر امتیازات نمایندگی فتوکپی زیراکس ، به شمار میرود.

محرمی دوه بیونی امیر

نوشته شده توسط

اگر سوالی دارید در خدمتیم
X
Welcome to Our Website
Welcome to WPBot