قیمت تونر دستگاه کپی زیراکس

تونر شارژ زیراکس

زیراکس یکی از قدیمی‌ترین برندهای تولیدکننده دستگاه فتوکپی است، به طوری که بسیاری از قدیمی‌ها، به جای استفاده از کلمه فتوکپی از کلمه زیراکس استفاده می‌کنند. تونر شارژ زیراکس نیز از جمله ملزومات دستگاه‌های زیراکس است و در صورتی که تعداد چاپ به حدنصاب برسد؛ ناچار هستید که تونر جدید خریداری کرده و یا کارتریج خود را شارژ نمایید. حتماً می‌دانید که تونر همان جوهری است که در فرایند چاپ مهم‌ترین نقش را دارد و کیفیت چاپ شما مستقیماً از این عامل تأثیر می‌گیرد.

خرید تونر شارژ زیراکس

خرید تونر برای دستگاه‌های پرینتر و فتوکپی از جمله چالش‌های مهم، افرادی است که در صنعت چاپ به صورت عمده و یا خرده فعالیت می‌کنند. در صورتی که تونر دستگاه به اتمام برسد؛ به مرور کیفیت چاپ کاسته شده و رو به کم رنگی می‌رود. یکی از بهترین گزینه‌های پیش روی شما برای خرید تونر، استفاده از محصولات زیراکس است. در صورتی که دستگاه شما نیز از محصولات شرکت بزرگ زیراکس است بدون دغدغه می‌توانید این محصول را از فروشگاه اینترنتی نوین کپی خریداری کنید؛ اما در صورتی که برند دیگری را دارید بهتر است با کارشناسان ما مشورت کرده و بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

تونر شارژ کارتریج زیراکس

در اغلب مواقع ناشران ما توان صرف هزینه خرید تونرهای فابریک را ندارند و از این رو کارتریج‌ها را شارژ می‌کنند. تونر شارژهای زیراکس نیز کیفیت بالایی داشته و جوهر آن‌ها از بهترین ترکیبات برخوردار هستند. از این رو شارژ کردن کارتریج‌های نیز به دستگاه شما آسیب نمی‌رساند. در ضمن باکس‌های این محصول به شکلی طراحی شده‌اند که به راحتی بتوان از آن‌ها استفاده نمود.

تونر شارژ رنگی زیراکس

تونرهای رنگی نیز در سه رنگی اصلی تولید و به فروش می‌رسد. ممکن است که در یک دوره زمانی استفاده از یک رنگ کمتر از دیگر رنگ‌ها باشد؛ اما کارشناسان توصیه می‌کنند که هر سه رنگ را به صورت همزمان تعویض نمایید. تونرهای رنگی در دستگاه‌های چاپ رنگی استفاده می‌شوند و ناگفته مشخص است که قیمت بیشتری دارند.

قیمت تونر شارژ دستگاه کپی زیراکس

فاکتور قیمت در صنایع چاپ بسیار مهم است چرا که امروزه صنعت چاپ علاوه بر قیمت کاغذ، با نوسانات ارز با مشکل تهیه کارتریج و تونر نیز دست و پنجه نرم می‌کند. اصولاً قیمت تونر با افزایش نرخ ارز افزایش می‌یابد؛ چرا که همه محصولات در بازار وارداتی هستند. مدل‌هایی که از شرکت‌های اصلی و یا پیمانکاران آن وارد می‌شود گران‌تر هستند؛ اما محصولاتی که از کشوری همچون چین وارد می‌شود کیفیت و قیمت کمتری دارند. توصیه می‌شود برای حفظ کارایی و طول عمر دستگاه از بهترین تونر و کارتریج استفاده نمایید.

محرمی دوه بیونی امیر

نوشته شده توسط

اگر سوالی دارید در خدمتیم
X
Welcome to Our Website
Welcome to WPBot