فروش انواع دستگاه های فتوکپی در اذربایجان

دستگاه کپی یا ماشین کپی یکی از تجهیزاتی است که در سازمان یا ارگان، شرکت و دفترهای چاپ و تکثیر و حتی درون خانه مورد استفاده قرار می گیرد. حتی بعضی کاربران به دنبال نوع خانگی آن و ماشین کپی کوچک هستند که البته به علت وجود انواع مدل ها به گزینه ایده آل خود خواهند رسید.

دستگاه کپی با چاپ و تکثیر رنگی یا سیاه و سفید، سه کار اصلی و مهم اداری یعنی کپی، پرینت و اسکن را معمولاً انجام می دهد اما مدل هایی هستند که با نصب افزونه ها، کارهای مختلفی می توانند دهند. مثلاً افزونه فینیشر منگنه کن، می تواند اسناد شما را بصورت منظم منگنه بزند.

به علت عمر زیاد و استفاده مفید دستگاه کپی، بعضی از مشتریان جویای استوک یا دسته دوم این دستگاه  هستند که البته می توانند در این مورد با نوین کپی تماس بگیرند. نوین کپی نماینده فروش برند های زیراکس ، ریکو و کونیکا مینولتا می باشد.

دستگاه کپی

دستگاه کپی یا همان دستگاه فتوکپی دستگاهی است که برای کپی گرفتن از اسناد و مدارک به شکل وسیعی در محیط‌های آموزشی و اداری مورداستفاده قرار می‌گیرد. قیمت دستگاه کپی و هم‌چنین سایز و حجم آن با ازدیاد حجم کار، بیشتر می‌شود.

خرید دستگاه کپی

برای خرید دستگاه کپی قبل از هر چیز به تعداد کپی موردنیاز خود توجه داشته باشید. تعداد کپی متوالی دستگاه هم در خرید آن باید موردتوجه قرار گیرد. دستگاه کپی زیراکس و دستگاه کپی زیراکس از دستگاه‌های موجود در بازار هستند.

قیمت دستگاه کپی

عوامل مختلفی در تعیین قیمت دستگاه کپی مؤثر هستند نظیر سرعت دستگاه کپی، حافظه، قابلیت چاپ دوروی دستگاه کپی و کیفیت کپی دستگاه و … . از پرفروش‌ترین دستگاه‌های کپی موجود در بازار می‌توان به دستگاه کپی زیراکس مدل 7855 اشاره کرد.

انواع دستگاه کپی

دستگاه کپی رنگی، چاپگر سیاه‌وسفید، دستگاه کپی چندکاره، دستگاه کپی رومیزی و … ازجمله دستگاه‌های کپی موجود در بازار هستند که با توجه به نیاز مصرف‌کننده تولیدشده‌اند و از معروف‌ترین برندهای دستگاه کپی، کپی زیراکس و کپی ریکو است.

محرمی دوه بیونی امیر

نوشته شده توسط

اگر سوالی دارید در خدمتیم
X
Welcome to Our Website
Welcome to WPBot