دستگاه کپی سیاه و سفید برای دفتر فنی

فتوکپی رنگی کونیکا مینولتا 652

برای انتخاب بهترین دستگاه کپی باید به خدمات، قطعات و مواد مصرفی توجه نمود. شرکت های تولید کننده دستگاه کپی هیچگاه دستگاه بی کیفیت و پراستهلاک تولید نمی کنند.
در این مقاله با توجه به هزینه و فراگیری برترین ماشین های چاپ موجود در ایران را به شما معرفی می کنیم. اولین بحث در انتخاب دستگاه کپی قیمت اولیه آن می باشد.

مهمترین عامل در خرید ماشین چاپ دیجیتال تونر و مواد مصرفی آن است.ماشین های چاپ کونیکا دارای تونر شارژ با کیفیت و قیمت مناسب هستند.
در حال حاضر دستگاه های سیاه و سفید کونیکا و زیراکس مناسب ترین قیمت را دارا می باشند. از نظر کیفیت چاپ هر دو برند با کیفیت چاپ 600*600 dpi از بالاترین کیفیت برخوردار می باشند.
از دیگر موارد مهم برای انتخاب دستگاه کپی مناسب دفتر فنی اسکن آن می باشد. که هر دو دستگاه اسکن رنگی با کیفیت 600*600 dpi دارا می باشند.

معمولا دفاتر فنی با مشکل کمبود فضا مواجه هستند که هر دو دستگاه مناسب ترین سایز موجود در بین تمامی برندها را دارا می باشند.
مهم ترین سوال درباره ی دستگاه هزینه قطعات و مواد مصرفی خصوصا تونر و خدمات آن می باشد. برای پاسخ به این سوال باید گفت هیچگاه کمبود قطعات و مواد مصرفی این دو برند احساس نمی شود. و خدمات آن بستگی به موقعیت مکانی (شهر) دارد.
موضوع مهم بعدی حداکثر تعداد پرینت روزانه می باشد. هر دو دستگاه به صورت میانگین بین 7 تا 8 هزار برگ قابلیت چاپ دارند. در حال حاضر در بین تمامی مدل های کونیکا و زیراکس دو مدل کونیکا مینولتا 652 و زیراکس 5875 جز پرفروش ترین ها هستند.

بهترین دستگاه کپی رنگی موجود در ایران برای دفتر فنی چیست؟

برای انتخاب دستگاه کپی رنگی به فاکتور های زیادی باید توجه کرد اولین و مهمترین آن سرویسکار آن دستگاه و نکته مهم بعدی قطعات و مواد مصرفی آن می باشد که علاوه بر قیمت تهیه راحت آن نیز بسیار مهم است.با توجه به این نکات و فراوانی بسیار زیاد دستگاه کونیکا 452 بهترین و مقرون به صرفه ترین گزینه است.

بهترین دستگاه کپی سیاه و سفید برای انتشارات چیست؟

انتشارات ها علاوه بر کیفیت هزینه نیز بسیار مهم هست.دستگاه های کانن و ریکو و زیراکس و کونیکا دستگاهای موجود در بازار ایران هستند. دستگاهای فوق هزینه های خرید متفاوتی دارندو نسبت به تعداد برگ کار روزانه نوع کار انتشارات متفاوت هستند.برای بهترین انتخاب کنارتان هستیم.

بهترین دستگاه کپی برای مدارس چیست ؟

معمولا مدارس دستگاه کپی را برای چاپ سوالات و جزوات مورد استفاده قرار میدهند. معمولا اسکن و کپی نیز کاربرد زیادی در مدارس دارد.با توجه به این موارد برای کپی سیاه و سفید بهترین دستگاه موجود کونیکا 652 و دستگاه کپی رنگی نیز کونیکا

محرمی دوه بیونی امیر

نوشته شده توسط

اگر سوالی دارید در خدمتیم
X
Welcome to Our Website
Welcome to WPBot