0 آیتم هاتومان

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

نمایندگی زیراکس در شهرستان ها

دستگاه کپی رنگی : بر خلاف دستگاه کپی واحد، دستگاه کپی رنگی قادر به ایجاد نسخه های رنگی می باشد. این نوع از فتوکپی همچنین قادر به تولید نسخه های سیاه و سفید نیز می باشد، و این باعث می شود که آنها فوق العاده و همه کاره باشند. این دستگاه های کپی از 4 تونر استفاده می کنند: آبی تیره ، قرمز، زرد و مشکی  – برخی از زمان هایی که به چاپ CMYK اشاره می شود. این کپی ها می توانند طیف گسترده ای از رنگ ها را در طیف CMYK تولید کنند.

دستگاه کپی رنگی از داخل

نمایی از داخل دستگاه کپی رنگی

در طول چند دهه گذشته، تکنولوژی دستگاه های کپی رنگی پیشرفت زیادی کرده است و در حال حاضر این دستگاه ها پیچیده هستند که می توانند طیف وسیعی از وظایف را انجام دهند و به بهبود گردش کار اداری کمک کنند. در سال های اخیر این تکنولوژی پیشرفته تر شده است که شامل چاپ تلفن همراه و تبلت، ذخیره سازی ابر و حتی ویژگی های پیشرفته تر است.
Midshire دارای طیف گسترده ای از کپی های رنگی در دسترس می باشد.  تولید کنندگان پیشرو از جمله: Ricoh، Sharp، Lexmark، RISO، توشیبا و HP.

قیمت دستگاه فتوکپی رنگی

به طور کلی، هزینه فتوکپی رنگی حدود 20 تا 30 درصد بیشتر از دستگاه یکنواخت است، هر چند که بسیاری از شرکت ها نیاز به توانایی چاپ در رنگ دارند، سرمایه گذاری لازم است. هزینه چاپ برای چاپ در رنگ بالاتر از چاپ در سیاه و سفید است، 4 مجموعه از تونر در مقایسه با فقط  یک استفاده می شود. با این حال، اگر کاربران خاصی نیازی به چاپ در رنگ نداشته باشند، نرم افزارهایی نظیر PaperCut و Equitrac را می توان نصب کرد و کاربران تنها قادر به چاپ در سیاه و سفید می شوند.

چند منظوره بودن، این دستگاه ها نه تنها چاپ، بلکه همچنین اسکن، قابلیت کپی کردن را ارائه می دهند. همچنین ویژگی های اضافی وجود دارد که می تواند به دستگاه اضافه شود از جمله فکس، طبقه بندی کردن، مرتب کردن، دوتایی کردن اسم

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره دستگاه فتوکپی رنگی با نمایندگی شارپ تماس بگیرید .

خدمات چاپی مدیریت شده برای دستگاه های فتوکپی رنگی

تمام دستگاههای فتوکپی رنگی که از کپی امداد خریداری می شوند می توانند در یک قرارداد خدمات چاپ مدیریت شده قرار گیرند. قرارداد خدمات بر اساس استفاده از فتوکپی شما (به عنوان مثال تعداد کپی هایی که هر ماه یا سه ماهه انجام می شود) هزینه می شود و هزینه های مورد توافق در هر رنگ و نسخه سیاه و سفید را پرداخت می کنید. این قرارداد تمام تونر سفارش و تحویل، پوشش برش شامل قطعات و کار و تعمیر و نگهداری و تعمیر و نگهداری منظم از کپی امداد را پوشش می دهد تا اطمینان حاصل شود که دستگاه در طول قرارداد دارای عملکرد پیوسته است.

اجاره دادن دستگاه کپی رنگی

پرینتر چند منظوره رنگی (MFP) می تواند به طور مستقیم خریداری شده یا در یک اجاره قرار گیرد. لیزینگ رایجترین روش است که مشتریان کپی امداد خریداری می کنند، زیرا هزینه های آن را بیش از 3 تا 5 سال ، با پرداخت های برابر هر ماه یا سه ماهه برای مدت اجاره نامه گسترش می دهد. لیزینگ هزینه بردارترین روش برای به دست آوردن فن آوری اداری است، و اغلب کسب و کار ها می توانند از یک مشخصات بالاتر از آنچه که در ابتدا انتظار می رفت، بپردازند. این همچنین به کسب و کارها، امکان انعطاف پذیری بیشتری برای ارتقاء تجهیزات در آینده می دهد و علاوه بر این مزایای مالیاتی برای اجاره دادن وجود دارد.

دستگاه کپی رنگی تعمیر شده

کپی امداد دارای طیف وسیعی از دستگاه های کارکرد فتوکپی می باشد که ایده آل برای کسب و کارهایی هستند که دارای بودجه اندک می باشند، از قبیل راه اندازی کسب و کار، غیر انتفاعی و پروژه های اجتماعی. بخش بزرگی از دستگاه های فتوکپی تعمیر شده ما برگرفته از ارتقاء مشتریان موجود با دستگاه های جدید می باشند. ماشین ها باید از قبل تعمیر شده و به بازار عرضه شوند. در بسیاری از موارد، ماشین های دست دوم و تعمیر شده دارای مشخصه ای بسیار بالاتری نسبت به یک فتوکپی جدید با همان قیمت هستند، به این ترتیب کسب و کارهای بیشتری را برای صرفه جویی در بودجه کوچکتر بدون اینکه توسط یک ماشین عمل کننده آهسته یا پایدار به خطر بیافتد

برای تعمیر دستگاه کپی رنگی خود به واحد تعمیرات دستگاه کپی و پرینتر مراجعه فرمایید .

محرمی امیر

نوشته شده توسط

اگر سوالی دارید در خدمتیم