0 آیتم هاتومان

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

دستگاه کپی رنگی و مزایای آن چیست؟

دستگاه کپی رنگی و مزایای آن چیست؟

  • معرفی دستگاه فتوکپی
مزایای دستگاه کپی رنگی

به دنبال دستگاه فتوکپی با کیفیت و با قیمت مناسب برای شرکت خود می گردید؟ شما می توانید قبل از خرید سوالات خود را بپرسید و بر اساس پاسخ این سوالات دستگاه کپی خود را انتخاب کنید و در زمانتان صرفه جویی نمایید. این موضوع به شما کمک می کند مطمئن شوید دستگاهی را خریداری می کنید که واقعا به آن نیاز دارید. اولین چیزی که باید بدانید این است که شما مجبور نیستید دستگاه کپی سیاه سفید خریداری نمایید. شما می توانید با داشتن یک دستگاه کپی رنگی کارهای خود را به خوبی نشان دهید. زمانی که از کپی های رنگی استفاده می کنید نمودارهای شما ظاهر حرفه ای تر و خواناتری خواهند داشت. نمایش اسناد رنگی، بیشتر از اسناد سیاه و سفید جذاب است و می تواند توجه بیننده را به بخشی از نمودار جذب کند. افرادی که دوست دارند توجه بیننده را به خود جلب کنند می توانند از دستگاه کپی رنگی استفاده نمایند.

صرفه جویی در زمان:

زمانی که از رنگ استفاده می کنید جلب توجه افراد در ملاقات ها بسیار ساده تر خواهد بود و زمان کمی می گیرد. هر چقدر بهتر بتوانید توجه افراد را به خود جلب کنید زمان بیشتری ذخیره خواهید کرد. این موضوع به شما کمک می کند در سرمایه های شرکت خود صرفه جویی کنید. به قول معروف زمان طلاست و هر چقدر بیشتر بتوانید در زمان خود صرفه جویی کنید بیشتر از قبل قادر خواهید بود به کارهای شرکت برسید. با صرفه جویی در زمان ملاقات ها می توانید مزایای بسیار زیادی به دست بیاورید. اگر افراد در جلسات به کارهای شما توجه کنند قادر خواهید بود در زمان خود صرفه جویی کنید.

صرفه جویی در زمان|مزایای دستگاه کپی رنگی
خرید دستگاه کپی رنگی مناسب

من به چه دستگاه کپی رنگی نیاز دارم؟

انواع مختلفی از دستگاه فتوکپی رنگی در بازار وجود دارد. زمانی که می خواهید دستگاه کپی رنگی برای شرکت خود انتخاب کنید باید مواردی را مدنظر داشته باشید. این موارد را قبل از خرید دستگاه از نمایندگی کپی مربوطه لیست کنید. به عنوان مثال باید بدانید دستگاه کپی را برای چه کاری مورد استفاده قرار می دهید و دوست دارید کپی های شما فوق شفاف باشند؟ آیا رنگ ها باید وضوح بالایی داشته باشند؟ باید همه کارهایتان فوق حرفه ای به نظر برسند؟ اگر چنین است، باید دستگاه کپی رنگی را انتخاب کنید. اگر چنین مواردی برایتان زیاد مهم نیست می توانید از دستگاه کپی رنگی استاندارد برای صرفه جویی در هزینه های خود استفاده کنید. ابتدا بهتر است دستگاه کپی لیزری بخرید. بیشتر شرکت ها با همین دستگاه های کپی می توانند کار خود را به خوبی انجام دهند.

قابلیت اتصال به شبکه:

این گزینه نیز یکی از مواردی است که قبل از خرید باید مدنظر داشته باشید. داشتن دستگاه کپی که به شبکه متصل است به شما و کارمندتان کمک می کند در زمان خود صرفه جویی کنید. قبل از خرید دستگاه کپی که قابلیت اتصال به شبکه را دارد باید تحقیق کنید. باید اطمینان حاصل نمایید که نصب و راه اندازی دستگاه در شبکه برای افراد آسان است. باید متوسط زمان مورد نیاز برای راه اندازی دستگاه در شبکه را بدانید. همه مواردی که لازم است را قبل از خرید بپرسید و حتی اطلاعات لازم در مورد نمایندگی تعمیرات دستگاه فتوکپی مربوطه را به دست آورید.

قابلیت اتصال به شبکه|مزایای دستگاه کپی رنگی
قابلیت های دستگاه کپی رنگی

قابلیت هایی که باید به دنبالش باشید:

– رنگ بالای 30 PPM
– رنگ سیاه بالای 30 PPM
– انجام کارهای مختلف به طور همزمان
– سرعت بالا
– اسکن مستقیم اسناد بر روی دسکتاپ، فولدر عمومی یا خصوصی یا میل باکس دارای پسورد
– ظرفیت بالای کاغذ تا 1675 کاغذ
اگر قبل از خرید دستگاه کپی رنگی این موارد را در نظر داشته باشید دیگر نگران هیچ چیز نخواهید بود. دستگاه موردنظر خود را هوشمندانه بخرید، سوالات زیادی بپرسید و در اینترنت تحقیق کنید.

محرمی امیر

نوشته شده توسط

اگر سوالی دارید در خدمتیم