دستگاه فتوکپی A3

دستگاه کپی ریکو MP 5055
معرفی دستگاه کپی A3

دستگاه فتوکپی A3

دستگاه فتوکپی A3 :

دستگاه فتوکپی A3 : هنگام انتخاب یک دستگاه فتوکپی اداری، فکرکردن در مورد اندازه کاغذ برای چاپ حائز اهمیت می باشد . چاپ بر روی کاغذ A4  در محیط کار بسیار رایج  است و به طور گسترده ای به عنوان محبوب ترین اندازه کاغذ شناخته شده است ، اما برخی از کسب و کارها نیاز به یک فتوکپی A3 برای چاپ کارهای خاص دارند که نیاز به اندازه بزرگتر دارند مانند پوستر، صفحه گسترده، نمودارهای بزرگ یا کارهای مرتبط با بازاریابی. شما قطعا میتوانید قابلیت های بیشتری را از یک فتوکپی A3 بهره مند شوید، بنابراین قبل از انتخاب میان یک دستگاه A3 یا A4 ، مهم است بدانید که چه چیزی را می خواهید چاپ کنید.اگر تصمیم بگیرید که مسیر فتوکپی A3 را پایین بیاورید، دستگاه های زیر باید لیستی از ملاحظات را بالا ببرند. درحال حاضر اینها برخی از محبوب ترین دستگاه های فتوکپی A3 ما ،از برندهای دستگاه فتوکپی می باشند.

دستگاه فتوکپی A3 مدل Ricoh MP C3504

دستگاه فتوکپی A3 مدل Ricoh-MP-C3504-10

دستگاه فتوکپی A3 مدل Ricoh-MP-C3504-10

برای شکوفایی در محیط های چند منظوره طراحی شده است Ricoh MP C3504 جدید بسیاری از قابلیت ها را به منظور افزایش بازدهی ارائه می دهد .

این دستگاه فتوکپی Ricoh دارای یک کنترل گر مبتنی بر اینتل دارد که به شدت باعث بهبود چاپ و اسکن ، علارغم کاهش  زمان پردازش کلی میگردد.
10.1 “صفحه نمایش SMART PANEL کل دنیای برنامه های کاربردی، طراحی شده برای ایجاد یک تجربه بدون وقفه کاربر را ارائه می دهد. دانلود و نصب برنامه ها از سایت نرم افزار Ricoh (لینک در اینجا)  همچنین به روز رسانی ها و سیستم عامل ها را اعمال می نماید.

دستگاه فتوکپی A3 شارپ MX-4070

شارپ MX-4070 یک دستگاه فتوکپی A3 رنگی 40 صفحه ای در هر دقیقه است که کیفیت عکس های عالی را برای اسنادی که دارای ظاهری زیبا و حرفه ای هستند ارائه می دهد.

این MFP از Sharp به عنوان استاندارد با هر دو PCL 6 است و امتحان نمودنadobe postscript3 به شما امکان چاپ گرافیک را در بهترین حالت شان میدهد.
این دستگاه فتوکپی شارپ چاپ و کپی با کیفیت تصویر فوق العاده روشن 1200 × 1200 نقطه در اینچ را پشتیبانی می کند.

توشیبا e-STUDIO 4505ac

جدیدترین دستگاه فتوکپی A3 رنگی توشیبا، ویژگی های قابل توجهی با سرعت سریع 45ppm را ادغام می کنند. رابط کاربری رابط کاربری تبلت نه تنها باعث استفاده آسان از دستگاه  فتوکپی می شود ، بلکه همچنین می تواند براساس کسب و کار کلی یا الزامات فردی نیز سفارشی شود.

Toshiba 4505ac میتواند طیف وسیعی از وزن و اندازه کاغذ را که مناسب برای مدارس، فروشگاههای کپی و تیمهای بازاریابی است، کنترل نماید. کاغذ با وزن بیش از 280g / m² و اندازه 320 × 460mm می تواند چاپ شود. بنر تا 1200 میلی متر، کاغذ ضد آب و پاکت نامه نیز همچنین می تواند چاپ شود، که این امر می تواند انتخاب بسیار مطلوب و متنوعی باشد.

Lexmark XS748de

Lexmark XS748de قوی دارای کیفیت بالا، رنگ و یک دستگاه فتوکپی با تمامی ویزگی ها در یک دستگاه از Lexmark می باشد و شرکت محبوب محل کار و ادارات سراسر کشور است. یکی از محبوب ترین دستگاه های فتوکپی دسکتاپ ما می باشد ، که تمام قابلیت ها، سرعت و آپشن های اتمام کننده مورد نیاز برای ادارات پربازده وبا مشغله کاری بالا را ارائه می دهد.

کیفیت تصویر عالی و تطبیق رنگ حرفه ای، Lexmark XS748de را برای گروه هایی که مایل به چاپ اسناد با کیفیت بالا هستند، محبوب ساخته است. سریع و کارآمد بودن،تکمیل بودن تمامی رنگ ها در یک نسخه ، دارایی عالی برای هر دفتر یا محل کاری به حساب می آید. با تمام ویژگی های اخیر و برنامه های موجود در Lexmark شما می توانید راه حل تان را با هر فرد یا گروه کاری متناسب با نسخه های چاپی، کپی، اسکن و درخواست های فکس خود به اشتراک بگذارید.

RISO ComColor FW5000

گزینه ایده آل برای رنگ سریع، پر رنگ، حجم بالا، چاپ کم هزینه، RISO ComColor FW5000 جدید با چاپ رنگی 90ppm است که برای آغاز نمودن کار خود تنهابه  5 ثانیه زمان نیاز دارد ، به این معنی که هر دو نسخه چاپ کوتاه و بلند فوق العاده کارآمد هستند.
استفاده آسان از فاصله و رابط برروی طیف RISO ComColor FW جدید، این عمل را برای هر فردی که  صفحه نمایش را لمس می کند آسان نموده است درحالیکه طراحی فشرده بدین معناست که آن می تواند در کوچکترین فضا ها جای بگیرد و خودرا متناسب آن سازد .

FW5000  ، 33% کوچکتر از طیف قبلی COMCOLOR می باشد در حالیکه هیچ توافقی برروی سرعت و کیفیت ، همچنین ویژگی های پیشرفته وجود ندارد .

برای کسب اطلاعات بیشتر با نمایندگی دستگاه کپی تماس بگیرید . همچنین در اینجا میتوانید بهترین متخصصین تعمیرات دستگاه کپی را پیدا کنید .

Amir

نظرات بسته شده است.

اگر سوالی دارید در خدمتیم