دستگاه فتوکپی رنگی استوک

دستگاه فتوکپی رنگی استوک

دستگاه فتوکپی رنگی استوک یکی از پر کاربردترین وسایلی است. که در سازمان ها، ادارات، مدارس، دانشگاه ها و مراکز چاپ و تکثیر مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه های فتوکپی در مدل ها و برندهای مختلفی در بازار موجود بوده و می توانید. با توجه به نیازتان از بین آن ها گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

در انتخاب فتوکپی استوک به چه نکاتی توجه کنیم؟

قبل از آنکه اقدام به خرید هر وسیله ای که دارای مدل ها و برندهای زیادی از آن در بازار موجود است کنید. بهتر است اول نیاز واقعی خود را شناسایی کرده تا با توجه به آن خرید مناسب و ایده آلی انجام دهید. قبل از خرید دستگاه فتوکپی استوک نیز مانند هر وسیله ای برای خود تعیین کنید. که از میان فاکتورهای سرعت، کیفیت، دقت، قیمت، چند منظوره بودن و غیره کدام برایتان اولویت داشته و مهم تر است. سپس سعی کنید قبل از خرید گزینه های مختلفی را بررسی، ویژگی های آن ها را خوانده تا بتوانید. از میان گزینه های موجود بهترین مدل را انتخاب نمایید.

توجه به ظرفیت دستگاه

در صورتی که شما در یک مرکز چاپ و تکثیر شلوغ کار می کنید، ظرفیت دستگاه برایتان باید یکی از اولویت های اصلی خرید و انتخاب دستگاه فتوکپی رنگی استوک باشد. دستگاه های فتوکپی استوک در مدل های مختلف ظرفیت های مختلفی دارند. در صورتی که ظرفیت دستگاه کم باشد. شما مدام مجبور هستید داخل دستگاه برگه گذاشته و مدام چک کنید که برگه های باقی مانده می توانند. مدارک موجود را کامل کپی کنند یا خیر؟ البته بیشتر دستگاه های فتوکپی علاوه بر ظرفیت اصلی، قابلیت ارتقا تا چند هزار برگه نیز داشته و شما می توانید. با سرعت بیشتری از آن ها استفاده کنید.

توجه به سرعت فتوکپی

یکی دیگر از مهم ترین مواردی که قبل از خرید دستگاه فتوکپی رنگی استوک باید در نظر بگیرید، سرعت کپی دستگاه است. بعضی از دستگاه های فتوکپی در هر دقیقه می توانند ۵۰ برگه و بعضی می توانند بیش از ۱۰۰ برگه را کپی کنند. قبل از خرید به این مساله توجه کنید. که سرعت کپی چقدر برایتان مهم است. و این مساله را نیز یکی از فاکتورهای مهم خرید قرار دهید.

توجه چند منظوره بودن دستگاه

بسیاری از دستگاه های فتوکپی رنگی استوک موجود در بازار علاوه بر فتوکپی کارهای دیگری از جمله اسکن و پرینت را نیز برای شما انجام می دهند. خرید چنین دستگاه هایی هم نسبت به خرید چند دستگاه برای انجام جداگانه هر کار اقتصادی تر بوده و هم آنکه می تواند. محیط کار شما را بسیار منظم و جمع و جور نگه دارد. در صورتی که در محل کار خود به تمامی کارهای بالا نیاز دارید، بهتر است دستگاه های کپی چند منظوره استوک را در اولویت خرید خود قرار دهید.

کیفیت و وضوح چاپ

مساله مهم دیگر در خرید و انتخاب دستگاه فتوکپی رنگی استوک، توجه به کیفیت و وضوح چاپ است. کیفیت چاپ در این دستگاه ها با فاکتور dpi سنجیده شده و بدون شک هر چه این مقدار بیشتر باشد، کیفیت چاپ نیز بالاتر خواهد بود. قبل از خرید به این مساله توجه کنید. که تا چه اندازه کیفیت چاپ برایتان مهم است.

اگر نیاز به تهیه یک دستگاه فتوکپی با کیفیت دارید، کافی است به بخش فروشگاه سایت مراجعه نمایید.

محرمی دوه بیونی امیر

نوشته شده توسط

اگر سوالی دارید در خدمتیم
X
Welcome to Our Website
Welcome to WPBot