0 آیتم هاتومان

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تعمیر دولوپر دستگاه فتوکپی زیراکس

مواد مصرفی عامل اصلی و نهایی تعیین کننده کیفیت چاپ است. بنابراین در صورتی که دستگاه کپی دچار مشکلی شود، تعمیر دولوپر دستگاه کپی زیراکس ضروری است. نحوه تعمیر دستگاه زیراکس بسیار مهم است. زیرا در صورت وجود اشتباه در آن ممکن است کل دستگاه شما دچار مشکل شود و راه جبران خسارت را سخت نماید.

09129151016مدیریت 09141780935 پشتیبانی

دولوپر چیست؟

دولوپر چیست؟
دولوپر چیست؟

دولوپر یا پودر سنگین، نقش بسیار مهمی در کیفیت و عملکرد چاپ دارد. در واقع وظیفه دولوپر این است که تونر را به درام دستگاه کپی انتقال می دهد و همین مسئله موجب می شود تا به بهبود عملکرد دستگاه بسیار کمک نماید. در صورت بروز مشکل به دستگاه یا مخزن، کیفیت آن تغییر می کند و دستگاه به شدت مختل می شود. چه زمانی تعمیر دولوپر دستگاه کپی زیراکس ضروری می شود؟ زمانی که دستگاه با ریزش دولوپر مواجه شود.

نوع ماده مصرفی در دولوپر به صورتی است که مدتی پس از استفاده ممکن است تاریح مصرف آن بگذرد و نیازمند تعویض باشد. در واقع اینکه دولوپر نیاز به تعویض و یا تعمیر دارد یا خیر؟ نیاز به تخصص و تجربه دارد. برای انجام این کار می توانید با متخصصین ما با شماره 09129151016 تماس حاصل نمایید تا کارشناسان ما در محل حضور یابند و یا به آدرس: مراغه خیابان غفاری دفتر مرکزی شرکت نوین کپی برای مراجعه حضور یابید. اطلاعات زیر می تواند به شما کمک کند تا بهتر برای تعمیر اقدام نمایید.

نحوه تعمیر دولوپر دستگاه کپی زیراکس به چه صورتی است؟

نحوه تعمیر دولوپر دستگاه کپی زیراکس به چه صورتی است؟
نحوه تعمیر دولوپر دستگاه کپی زیراکس به چه صورتی است؟

تعمیر دولوپر و یا دستگاه کپی زمانی صورت می پذیرد ماده و یا مخزن دچار آسیب شده باشد. از جمله مشکلات بسیار مهمی که موجب مختل شدن کیفیت چاپ خواهد شد. در واقع از جمله مهم ترین مشکلاتی که برای دستگاه های کپی به وجود می آید و تعمیر دولوپر دستگاه کپی زیراکس را ضروری می نماید، مخلوط شدن مواد اضافی با این ماده می باشد. از دیگر مسائلی که تعمیر دستگاه را ضروری می نماید، دیر تعویض کردن دستگاه می باشد.

تعویض دیرهنگام دولوپر موجب می شود تا مشکلاتی از جمله تونر ریزی را ایجاد نماید و طبعا این مسئله موجب می شود تا کیفیت چاپ دستگاه دچار مشکل شود. اگر تاریخ مصرف دولوپر شما به پایان رسیده است، چاره ای نیست جز خرید آن و با تعمیر دولوپر دستگاه کپی زیراکس مشکل به وجود آمده برطرف نخواهد شد. در زیر برای آشنایی شما کاربران عزیز به صورت تیتروار برخی از اقداماتی را که در تعمیر دستگاه پرینتر به انجام می رسانیم را ارائه خواهیم نمود.

تعمیر مین برد دستگاه کپی زیراکس

تعمیر مین برد دستگاه کپی زیراکس
تعمیر مین برد دستگاه کپی زیراکس

از جمله قطعاتی که به موجب آن ممکن است دستگاه کپی شما دچار مشکل شود، مین برد است. وظیفه مین بردها این است که پردازش دستگاه را بر عهده دارند. آنچه در دستگاه های کپی اتفاق می افتد، این است که تصمیم گیری را برای ورود و خروج به دستگاه ها فراهم می نمایند. در صورتی که این قطعه از دستگاه شما دچار اختلالی شود، عملکرد سایر قطعات را نیز مختل خواهد شد. به همین دلیل برای تعمیر دولوپر دستگاه کپی زیراکس در سریع ترین زمان ممکن برای رفع خطای به وجود آمده اقدام نمایید.

با توجه به اهمیت قطعه مین برد، توصیه اکید متخصصان ما این است که در صورت بروز مشکلات ایجاد شده و یا خطایی ناشی از بروز خطا در این رابطه، حتما با کارشناسان تماس حاصل نمایید تا برای رفع مشکل به وجود آمده تلاش نمایند. بروز یک خطا به هنگام انجام کار می تواند به کل دستگاه شما آسیب وارد نماید و به همین دلیل کارشناسان ما با توجه به تخصص خود می توانند به راحتی برای تعمیر دستگاه شما اقدام نمایند.

تعمیر فیوزینگ فتوکپی زیراکس

تعمیر فیوزینگ فتوکپی زیراکس
تعمیر فیوزینگ فتوکپی زیراکس

فیوزینگ نیز یکی از قطعات مهم و بسیار حساس دستگاه های زیراکس می باشد. آنچه این قطعه انجام می دهد، این است که کاغذ را داغ می نماید . به همین دلیل است زمانی که برگه ها را پرینت و یا کپی می گیرید، کاغذ مورد نظر کمی داغ و دارای حرارت می باشد. در واقع در دستگاه فیوزینگ یک جفت غلطک وجود دارد که وظیفه آن، چاپ تونر بر روی دستگاه می باشد. آنچه موجب می شود که موارد مورد نظر چاپ شوند، در واقع ذرات تونر می باشند که به موجب آن به دستگاه را منتقل می نماید.

پس از انجام کار، دستورات لازم از طرف دستگاه به فیوزینگ ارسال می شود و همین مسئله موجب می شود تا فشار و گرمای ایجاد شده موجب می شود تا دستگاه بتواند به صورت ماندگار چاپ نماید. پس از طی نمودن این مراحل دستگاه فیوزینگ فشار و گرمای زیادی را تحمل می نماید و همین مسئله موجب می شود تا سایش درون دستگاه صورت بگیرد که در صورت ادامه این فشار، دستگاه شما پس از مدتی نیازمند تعمیر دولوپر دستگاه کپی زیراکس  می باشد.

تعمیر درام دستگاه فتوکپی زیراکس

تعمیر درام دستگاه فتوکپی زیراکس
تعمیر درام دستگاه فتوکپی زیراکس

درام از جمله قطعات بسیار مهم برای دستگاه های پرینتر و همچنین دستگاه های کپی می باشد. در صورتی که خراشی در این دستگاه ها ایجاد شود، این خراش ها موجب می شود تا دستگاه شما علامت های اضافی و مزاحمی را ایجاد نماید. این موضوع زمانی از اهمیت بیشتری برخودار می شود که شما از این دستگاه، منبع کسب درآمد شما باشد و قطعا در این صورت شما مشتری های خود را از دست خواهید داد.

تعویض دولوپر دستگاه کپی زیراکس

تعویض دولوپر دستگاه کپی زیراکس
تعویض دولوپر دستگاه کپی زیراکس

از جمله مشکلاتی که ممکن است به موجب آن کار شما متوقف شود و به تعمیر دولوپر دستگاه کپی زیراکس نیاز پیدا کنید، این است که دولوپر دستگاه شما دچار مشکل شود، که در این صورت می توانید برای انجام کار توسط تکنسین های ما از طریق زیر در ارتباط باشید.

09129151016

09141780935

09134142139

محرمی امیر

نوشته شده توسط

اگر سوالی دارید در خدمتیم