تعمیر دستگاه فتوکپی زیراکس

تمامی خدمات شرکت نوین کپی در سطحی تخصصی و مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا توسط تیم زودکمک به دارندگان مدل های مختلف این محصول ارائه می شوند. اگر از دستگاه های کپی زیراکس استفاده می کنید و نیاز به تعمیر آن توسط تکنسین های مجرب و ماهر دارید، درخواست تعمیر کپی زیراکس را در سامانه نوین کپی ثبت کنید. تیم تعمیرات فتوکپی به آدرس شما آمده و ضمن عیب یابی دقیق دستگاه، آن را به شکل حرفه ای ترمیم می کنند. تعمیر و تعویض قطعات تنها با استفاده از دستگاه های پیشرفته و قطعات اورجینال انجام می شود و مجرب ترین تعمیرکاران بر روند تعمیر دستگاه کپی زیراکس، نظارت دارند.

خدمات تعمیر دستگاه کپی زیراکس

اقداماتی مثل تعمیر کاغذکش، تعمیر و تعویض فیوزینگ، ترمیم کارتریج آسیب دیده، تعویض هد، تمیز کردن و تعویض درام، تعمیر داکتر بلید، ترمیم وایپر بلید، تعمیر مین برد، تعمیرات برد پاور، ترمیم تخصصی اپتیک، تعمیرات سنسور، تعویض خازن های معیوب، شارژ کارتریج، ترمیم لیزر، تعمیرات تخصصی یونیت ها، تعویض دولوپر، تعمیر دستگاه کپی در محل و ارائه مشاوره های تخصصی تعمیر، خدماتی هستند که نمایندگی زیراکس برای تعمیر دستگاه کپی زیراکس به مشتریان ارائه می دهد. پس از ثبت درخواست تعمیرات کپی زیراکس در محل از طریق سامانه یا نوین کپی، این خدمات در اولین فرصت و با بهترین کیفیت به شما ارائه می شوند.

شارژ و تعویض کارتریج کپی زیراکس

بسته به مدل دستگاه کپی، ممکن است کارتریج قابل شارژ کردن باشد و یا نیاز به تعویض داشته باشد. توجه به این نکته ضروری است که اگر فتوکپی کارتریج یک بار مصرف داشته باشد و این قطعه تعویض نشده و شارژ شود، احتمال بروز مشکلاتی همچون تونر ریزی بسیار بالاست. شارژ و تعویض کارتریج کپی زیراکس در واحدهای تخصصی زودکمک، به گونه ای انجام می شود که دستگاه پس از آن بهترین عملکرد را داشته باشد. تیم تعمیر دستگاه کپی زیراکس، در صورت شارژ کارتریج، از با کیفیت ترین مواد مصرفی استفاده می کنند و اگر بخواهند این قطعه را تعویض کنند، تنها از کارتریج اصل و اورجینال بهره می برند.

===========================================

تعمیر فیوزینگ فتوکپی زیراکس

کاهش شدید کیفیت چاپ، به ویژه بعد از شارژ کردن کارتریج، معمولا نشان دهنده خرابی قطعه ای به نام فیوزینگ است که با عنوان هیتر هم شناخته می شود. البته بیشتر مدل های فتوکپی به گونه ای طراحی شده اند که خرابی قطعاتی همچون فیوزینگ را در قالب کدها و ارورهای ویژه ای به اطلاع کاربران می رسانند؛ بنابراین راحت می توان خرابی این قطعه را تشخیص داد. همچنین گاهی ممکن است خرابی و از کار افتادن فیوزینگ، خود را به شکل ایجاد خطوطی روی برگه نشان دهد. برای تعمیر دستگاه کپی زیراکس در این شرایط، باید فیوزینگ را تعویض کرد.

===========================================

تعمیر برد پاور دستگاه فتوکپی زیراکس

اقدام دیگری که همکاران ما برای تعمیر فتوکپی زیراکس انجام می دهند، تعمیر برد پاور است. برد پاور با برق در ارتباط است و انرژی مورد نیاز قطعات را تامین می کند. این قطعه ممکن است بر اثر جریان بیش از حد برق یا فشار کار زیاد بسوزد و از کار بیفتد. در این صورت دستگاه روشن نشده و یا مدام خاموش می شود. در بیشتر موارد، امکان تعمیر برد پاور وجود دارد. اما اگر این قطعه سوخته باشد، تکنسین ها آن را با نمونه جدید جایگزین می کنند تا مشکل دستگاه برطرف شده و به حالت عادی کار کند.

===========================================

تعویض درام کپی xerox

گاهی ممکن است برای تعمیر دستگاه کپی زیراکس، نیاز به تعویض درام باشد. معمولا هنگام شارژ کارتریج، درام هم بررسی شده و پاکسازی یا تعویض می گردد. با این حال بهتر است پس از سومین یا چهارمین شارژ کارتریج (بسته به میزان کارکرد دستگاه کپی) درام به طور کامل تعویض شود. برای این منظور، باید دستگاه باز شده و قطعاتی مثل فوم رولر و مگنت بیرون آورده شوند. اگر در طول انجام هریک از این مراحل اشتباهی رخ دهد، ممکن است قطعات یاد شده بشکنند و کاربر متحمل هزینه های گزافی گردد. به همین دلیل هم تیم تعمیرات کپی Xerox دقت و حساسیت ویژه ای برای تعویض این قطعه به خرج می دهند.


کند بودن دستگاه کپی زیراکس

اگر دستگاه کپی زیراکس شما کار کپی و پرینت را دیر انجام می دهد احتمالا کیفیت انتخابی شما برای چاپ بالا بوده است. همانطور که می دانید هرچه وضوح بالاتر باشد، فتوکپی شما کندتر چاپ خواهد کرد. به علاوه درایور فتوکپی شما برای چاپ فایل های بزرگ با تصاویر پیچیده نیاز به زمان بیشتری دارد. (دستگاه فتوکپی برای پردازش و چاپ فایلهای بزرگتر نیاز به زمان بیشتری دارد؛ در مقایسه با فایل های کوچکتر و فقط متنی). بنابراین اگر می خواهید سرعت چاپ بالاتر باشد، توصیه تکنسین تعمیر دستگاه کپی زیراکس این است که برای فتوکپی حالت چاپ استاندارد یا پیش نویس را انتخاب کنید. کار دیگری که می توانید انجام دهید افزودن رم و حافظه به دستگاه کپی است. اگر دستگاه فتوکپی شما حافظه کمی دارد افزودن رم می تواند بر روی سرعت آن تاثیر بگذارد. در صورت پیاده سازی این راه حل ها و ادامه داشتن مشکل می توانید با همکاران ما در واحد تعمیر دستگاه کپی زیراکس تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.


پررنگ بودن کپی دستگاه کپی زیراکس

ممکن است کپی های گرفته شده توسط دستگاه کپی زیراکس بیش از اندازه پررنگ باشند و شما به دلیل مصرف بالای تونر نگران این مسئله باشید. پررنگ بودن کپی چند دلیل می تواند داشته باشد. یک اینکه ممکن است لامپ دستگاه کپی شما قدیمی باشد و نور کافی برای درام نداشته باشد. موضوع دیگر این است که ممکن است ولتاژ (جریان) اشتباهی در دستگاه داشته باشید که درام را تحت تاثیر قرار می دهد یا ولتاژ سازنده تونر نادرست باشد. برای رفع این اشکالات توصیه تکنسین تعمیر دستگاه فتوکپی زیراکس تغییر و دستکاری تنظیمات دستگاه است. کار دیگری که می توان انجام داد تمیز کردن سیم های کرونا است.

در دستگاه کپی به طور کلی دو ماژول وجود دارد. می توانید برای رفع مشکل پررنگ بودن دستگاه کپی آنها را بیرون بکشید و با سواپ های پنبه ای تمیز کنید. در صورت استفاده از این روش ها و رفع نشدن مشکل دستگاه، می توانید با همکاران ما در واحد تعمیر دستگاه کپی زیراکس تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت نمایید.


کپی نگرفتن دستگاه کپی زیراکس

اگر دستگاه کپی زیراکس شما کپی نمی گیرد موارد طرح شده در این بخش را امتحان کنید. برای شروع ببینید اگر کدخطایی نمایش داده شده آن را برطرف کنید. دیگر اینکه همه اتصالات و کابل های دستگاه کپی را بررسی کنید و مطمئن شوید که در هر دو طرف آنها محکم هستند. اگر دستگاه کپی به شبکه متصل است، ببینید آیا امکان پینگ هست. اگر مشکل دستگاه فقط با یک فایل به خصوص است شاید مشکل از همان فایل یا برنامه باشد. پس برنامه یا سند دیگری را امتحان کنید. می توانید با رفتن به صفحه Drivers & Downloads سایت پشتیبانی دستگاه خود، این موضوع را بررسی کنید. به علاوه می توانید دستگاه را PO/PO کنید.

PO/PO خاموش و روشن است. هنگامی که این کار را انجام می دهید، مطمئن شوید که دستگاه کپی را به مدت 60 ثانیه خاموش کرده اید. همچنین مطمئن شوید که دستگاه به پریز دیواری وصل شده باشد و نه محافظ. دستورالعمل های خاموش و روشن کردن را می توانید در صفحات پشتیبانی دستگاه کپی خود بیابید. برخی از دستگاه ها دارای دو دکمه پاور هستند، بنابراین لطفاً مطمئن شوید که دستگاه را به طور کامل خاموش کرده اید. اگر هنوز مشکل حل نشده است، باید درایور را به طور کامل حذف کنید و دوباره نصب کنید. دستورالعمل های نحوه حذف و نصب مجدد درایور در صفحات پشتیبانی چاپگر شما موجود است. در صورت طی این مراحل و ادامه داشتن مشکل بهتر است دستگاه کپی شما توسط یک تکنسین تعمیر دستگاه کپی زیراکس بررسی شود.


کپی بی کیفیت دستگاه کپی زیراکس

اگر دستگاه کپی زیراکس شما کار می کند اما نتیجه نهایی آن وحشتناک بنظر می رسد پیشنهاد ما چک کردن موارد درج شده در این بخش است. اگر دستگاه کپی شما، سندی با لکه ها، کیفیت پایین یا محو را به شما تحویل می دهد حتما اشکالی در بخش نرم افزاری یا سخت افزاری آن پیش آمده است. برای شروع اگر دستگاه فتوکپی زیراکس شما لیزری است درایور چاپ خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید کاغذ یا دستگاه مناسب را انتخاب کرده اید.

دوباره بررسی کنید که کاغذ بارگذاری شده در سینی با نوع انتخاب شده در درایور دستگاه کپی مطابقت داشته باشد. در برخی از فتوکپی های لیزری، فیوزر امکان تنظیم برای نوع کاغذ را داراست. اگر فیوزر دستگاه کپی شما را می توان به صورت دستی تنظیم کرد، بررسی کنید که به درستی تنظیم شده است، اما توجه داشته باشید که فیوزرها بسیار داغ می شوند پس بسیار محتاطانه عمل کنید. کارتریج های تونر، واحد(های) تصویربرداری و فیوزر را نیز از نظر آسیب بررسی کنید. این قطعات بسته به مدل و سازنده متفاوت است، بنابراین بهتر است به راهنمای کاربر مراجعه کنید.  اگر آثار لک دارید، چندین ورق کاغذ خالی چاپ کنید تا در نهایت محو شوند. در صورت عدم رفع مشکل با تکنسین تعمیر دستگاه کپی زیراکس تماس بگیرید و درخواستی مبنی بر نیاز به بررسی و سرویس دوره ای دستگاه کپی را مطرح نمایید. به علاوه اشکال پیش آمده را شرح دهید.

09129151016

09141780935

09134142139

محرمی دوه بیونی امیر

نوشته شده توسط

اگر سوالی دارید در خدمتیم
X
Welcome to Our Website
Welcome to WPBot