تعمیرات دستگاه فتوکپی زیراکس در ایران

تعمیرات کپی زیراکس با توجه به اهمیت این محصول در پیشبرد برخی از روندهای اداری و نیاز به تهیه رونوشت‌های فوری از مدارک و اطلاعات، می‌بایست در کمترین زمان ممکن و به گونه ای انجام پذیرد که سبب تعلیق در فرآیندهای اداری و پیشبرد این امور نگردد. مرکز تعمیرات کپی زیراکس با تمرکز بر تعمیر و ترمیم دستگاه های کپی زیراکس، فضایی فراهم آورده است تا کاربران این محصول بی‌هیچ دغدغه‌ای نسبت به خرید و استفاده از این دستگاه اقدام نمایند.

شرکت نوین کپی ضمن رفع و تعمیر تخصصی تمامی ایرادات و عیوب احتمالی دستگاه کپی زیراکس، کلیۀ خدمات ارائه شده به دست کارشناسان خویش را گارانتی نموده است. شما کاربران گرامی با آگاهی از وجود یک مرکز تخصصی -که کارشناسان آن توانایی رفع و حل کلیه مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه‌های کپی زیراکس را دارند، می‌توانید با آسودگی خاطر به کار با این دستگاه پرداخته و تمامی مشکلات احتمالی را به کارشناسان ما محول نمایید.

تعمیر دستگاه کپی زیراکس

تعمیر دستگاه کپی زیراکس، به دلیل به‌کارگیری فن‌‌آوری‌ها و تکنولوژی‌های پیشرفته صنعت چاپ در این دستگاه‌ها ، نیازمند حضور متخصصان و کارشناسان این حوزه می‌باشد. شرکت زیراکس، شرکتی آمریکایی است که در سال ۱۹۰۶ فعالیت خود را با نام هالوید در زمینه تولید تجهیزات مورد نیاز برای عکاسی آغاز کرد. برخی از محصولات تولید شده در این شرکت عبارتند از: چاپگر، دستگاه‌های‌کپی، اسکنر، دورنگار، پروژکتور و دستگاه نمایش.

تقریباً اساس فرآیند کلی تمامی دستگاه‌های کپی به یک شکل است و اگرچه با باز کردن اجزاء یک دستگاه کپی با خیل قطعات روبرو خواهید شد اما عمل دستگاه کپی تنها بر عهده چندین قطعه کلیدی می باشد. این اجزاء عبارتند از: درام (drum)، گیرنده نور (یا تسمه)، دسته ای از سیم ها، لامپ و عدسی‌ها، تونر و Fuser

نمایندگی دستگاه کپی زیراکس

اگر قصد تهیه یکی از دستگاه های کپی زیراکس را دارید، می توانید از طریق نمایندگی دستگاه کپی زیراکس وارد عمل شوید. در این نمایندگی انبوهی از خدمات در حوزه فروش، خدمات پس از فروش و تعمیرات اختصاصا در مورد دستگاه کپی زیراکس فراهم است. هر کاربر می تواند بر اساس نیاز خود از این خدمات استفاده کند. در این نمایندگی امکانات و تسهیلات بسیار متنوعی فراهم است.این تسهیلات تنها با هدف تامین رفاه و آسایش کاربران و جلب رضایت آنها فراهم شده است.

09129151016

09141780935

09134142139

محرمی دوه بیونی امیر

نوشته شده توسط

اگر سوالی دارید در خدمتیم
X
Welcome to Our Website
Welcome to WPBot