آموزش تعویض چیپست کارتریج فتوکپی زیراکس

آموزش تعویض چیپست کارتریج فتوکپی زیراکس

آموزش تعویض چیپست کارتریج فتوکپی زیراکس از اون دسته مطالبیه که مطالعه ی اون، میتونه خیلی برای شما مفید باشه. به عنوان یه کاربر دستگاه کپی، شما باید با بخش های مختلف این محصول و تعمیراتش آشنایی داشته باشین تا بتونین بهتر و درست تر ازش استفاده کنین. این قطعه، در تعداد چاپ دستگاه موثره و کنترل این بخش رو بر عهده داره. تموم شدن تونر یا جوهر دستگاه کپی، باعث میشه که شما نیاز به تعویض چیپست کارتریج این دستگاه داشته باشین. نکته ای که اهمیت داره اینه که برای انجام این کار، باید به اندازه ی کافی مهارت داشته باشین. در غیر این صورت، ممکنه این قطعه آسیب ببینه و به تبع اون، کارتریج هم دچار مشکلات جدی تری بشه. ویدئوی آموزش تعویض چیپست کارتریج فتوکپی زیراکس ، به شما کمک میکنه که این کارو با آگاهی کامل انجام بدین و به این ترتیب، سلامتی دستگاه رو تضمین کنین. در صورت نیاز، میتونین از کارشناسای تعمیر دستگاه کپی در نمایندگی زیراکس هم کمک بگیرین. راه های ارتباطی با این نمایندگی، توی بخش های دیگه ی وب سایت ذکر شدن.

انواع چیپ ست دستگاه کپی

پیش زمینه ی آموزش تعویض چیپست کارتریج فتوکپی زیراکس اینه که شما با انواع مختلف این قطعه آشنایی داشته باشین. مدل های اصلی چیپ ست عبارتند از:

چیپست کارتریج رنگی

چیپ ست کارتریج رنگی، برای استفاده در کارتریج های لیزری و جوهر افشان، البته از نوع رنگیشون طراحی شدن. این مدل، از چهار بخش مشکی، آبی، قرمز و زرد تشکیل شده که وظیفه ی شمارش تعداد برگه های چاپ شده توسط کارتریج رو برعهده دارن. در زمان شارژ کارتریج دستگاه کپی لیزری رنگی و یا جوهر افشان زیراکس، این بخش ها تعویض میشن.

چیپست کارتریج درام

چیپ کارتریج درام، آخرین نوع چیپست هست که برای کارتریج های درام (یونیت) رنگی، سیاه و سفید لیزری مورد استفاده قرار میگیره. این چیپست، شمارش تعداد برگ‌های چاپ شده در زمان نصب یونیت رو انجام میده. چیپست کارتریج درام به صورت تکی عرضه میشه و وقتی درام پیغام هشدار تعویض یونیت دولوپر رو بعد از رسیدن به مرز مشخصی اعلام میکنه، باید اونو تعویض کرد. با تماشای ویدئوی آموزش تعویض چیپست فتوکپی زیراکس ، شما با این قطعه و نحوه ی تعویض اون به صورت کامل آشنا میشین.

چیپست کارتریج سیاه و سفید

یکی دیگه از انواع چیپ که در فیلم آموزش تعویض چیپست کارتریج فتوکپی زیراکس باهاش آشنا میشین، مربوط به دستگاه های سیاه و سفیده. فرقی نداره که دستگاه شما از نوع لیزری باشه یا جوهر افشان، این قطعه در مدل های سیاه و سفید، به صورت تکی و برای رنگ مشکی تولید و به بازارها عرضه میشه.

محرمی دوه بیونی امیر

نوشته شده توسط

اگر سوالی دارید در خدمتیم
X
Welcome to Our Website
Welcome to WPBot